موسسه خدمات حسابداری ارقام نگر آماده خدمات رسانی و مشاوره در زمینه خدمات حسابداری ، خدمات مالیاتی و مشاوره تامین اجتماعی به تمامی سازمان ها و شرکت های میباشد. برای مشاوره با ما در ارتباط باشید.
امکان ابلاغ دستی اوراق مالیاتی

امکان ابلاغ دستی اوراق مالیاتی

امکان ابلاغ دستی اوراق مالیاتی

امکان ابلاغ دستی اوراق مالیاتی

امکان ابلاغ دستی اوراق مالیاتی توسط ادارات امور مالیاتی در صورت مراجعه مودی وجود دارد.

به موجب ابلاغیه مورخ ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ اداره کل فناوری اطلاعات، امکان ابلاغ دستی از طریق واحدهای خدمات مودیان ادارات امور مالیاتی فراهم گردیده است.

برابر این ابلاغیه به محض تولید اوراق مالیاتی، اوراق مذکور در کارتابل ابلاغ الکترونیکی مودی قرار خواهد گرفت و همزمان ادارات امور مالیاتی هم قابلیت مشاهده و پرینت و ابلاغ به مودی (در صورت مراجعه و درخواست وی) را خواهند داشت.

چنانچه مودی با مراجعه به کارتابل خود، اوراق مذکور را مشاهده(رویت) نماید تاریخ رویت تاریخ ابلاغ خواهد بود و چنانچه به اداره امور مالیاتی مراجعه و اوراق را دریافت (ابلاغ) نماید، تاریخ دریافت، تاریخ ابلاغ خواهد بود که البته توسط اداره امور مالیاتی باید در سامانه سنیم ثبت گردد.

توضیح اینکه مراتب فوق فقط در محدوده ۲۰ روز از تاریخ تولید و قرار گرفتن در کارتابل مودی خواهد بود و چنانچه ظرف مهلت ۲۰ روز از تاریخ تولید و قرار گرفتن در کارتابل ابلاغ الکترونیکی، مودی مشاهده ننماید و یا توسط اداره امور مالیاتی ابلاغ نشود، اوراق مالیاتی مورد نظر در اولین روز اداری پس از ۲۰ روز، به صورت سیستمی ابلاغ قانونی خواهد شد.

—————————————————————————————————————

برای دریافت مشاوره و نیز کلیه خدمات حسابداری و مشاوره مالیاتی  با ما در تماس باشید :

تلفن ۱ :  ۰۲۱۸۸۱۹۱۴۸۲

تلفن ۲ :  ۰۲۱۸۸۱۹۱۴۸۳

فکس :    ۸۸۲۰۵۷۶۶   ۲۱  ۹۸++

Email: Info@ArghamNegar.com

بازگشت به صفحه اصلی 

ضعیفمتوسطخوبخیلی خوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *