موسسه خدمات حسابداری ارقام نگر آماده خدمات رسانی و مشاوره در زمینه خدمات حسابداری ، خدمات مالیاتی و مشاوره تامین اجتماعی به تمامی سازمان ها و شرکت های میباشد. برای مشاوره با ما در ارتباط باشید.

افزایش مهلت ابلاغ الکترونیکی اوراق مالیاتی

افزایش مهلت ابلاغ الکترونیکی

افزایش مهلت ابلاغ الکترونیکی اوراق مالیاتی

افزایش مهلت ابلاغ الکترونیکی اوراق مالیاتی

افزایش مهلت ابلاغ الکترونیکی اوراق مالیاتی

افزایش مهلت ابلاغ الکترونیکی اوراق مالیاتی براساس نظر سازمان از ابتدای سال 1402 عملی گردید . براین اساس زمان مراجعه به حساب کاربری ابلاغ الکترونیکی اوراق مالیاتی افزایش یافت .

 از ابتدای سال 1402، مهلت زمان مراجعه مؤدیان به حساب کاربری ابلاغ الکترونیکی اوراق مالیاتی، از ده روز به بیست روز افزایش یافته است.

پس از بارگذاری اوراق در حساب کاربری مؤدیان محترم، پیامک اطلاع رسانی برای آنان صادر می‌‌شود. در این مرحله، مؤدیان ظرف بیست روز از تاریخ  بارگـذاری اوراق مالیاتی در حساب کاربری، فرصـت دارند تا جهت رؤیت اوراق،  به حـساب مذکور مراجعه نمایند.

چنانچه مؤدی ظرف بیست روز  به حساب کاربری خود مراجعه نکرده و برگه بارگذاری شده را مشاهده ننـماید؛ روز بیست و یکم (یا اولین روز کاری بعـد از روز بیستم)  به عنوان تاریخ ابـلاغ قـانونی در نظـر گرفته می‌شود .

لازم به توضیح است براساس مفاد قانون مالیاتهای مستقیم در صورت ابلاغ قانونی برگ تشخیص به مودی ، ایشان در مقام معترض بوده و پرونده به صورت خودکار به هیئت های حل اختلاف مالیاتی ارسال خواهد شد . همچین لازم به توضیح است این امر در خصوص آرای هیئت های موضوعیت نداشته و بایستی پی گیری های لازم توسط مودی صورت پذیرد .

———————————————————————————————————

برای دریافت مشاوره و نیز کلیه خدمات حسابداری و مشاوره مالیاتی  با ما در تماس باشید :

تلفن ۱ :  ۰۲۱۸۸۱۹۱۴۸۲

تلفن ۲ :  ۰۲۱۸۸۱۹۱۴۸۳

فکس :    ۸۸۲۰۵۷۶۶   ۲۱  ۹۸++

Email: Info@ArghamNegar.com

بازگشت به صفحه اصلی 

ضعیفمتوسطخوبخیلی خوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *