موسسه خدمات حسابداری ارقام نگر آماده خدمات رسانی و مشاوره در زمینه خدمات حسابداری ، خدمات مالیاتی و مشاوره تامین اجتماعی به تمامی سازمان ها و شرکت های میباشد. برای مشاوره با ما در ارتباط باشید.
تبدیل شرکتها به یکدیگر مجاز شد

تبدیل شرکتها به یکدیگر مجاز شد

تبدیل شرکتها به یکدیگر مجاز شد

تبدیل شرکتها به یکدیگر مجاز شد

براساس مصوبه هیئت وزیران مورخه ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ تبدیل شرکتها به یکدیگر مجاز شد . براساس این مصوبه که به پیشنهاد شماره ۷۹۰۱۰/۳۳۹۹۲ تصویب گردید ، تبدیل کلیه شرکت های موضوع ماده (۲۰) قانون تجارت مصوب ۱۳۱۱-به یکدیگر مجاز است و به این منظور معاونت حقوقی رییس جمهور با همکاری وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور می بایستی در مدت سه ماه دستورالعمل مربوطه را تنظیم نمایند .

متن  کامل مصوبه  مذکور به شرح زیر می باشد :

شماره : ۸۸۹۱۹/ت۵۷۰۴۸هــ

تاریخ  :         ۱۵ /۰۷/۱۳۹۸

 

وزارت دادگستری-وزارت امور اقتصادس و دارایی

معاونت حقوقی رییس جمهور-سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

 هیئت وزیران در جلسه ۱۰/۰۷/۱۳۹۸ به پیشمهاد شماره ۷۹۰۱۰/۳۳۹۹۲ مورخ ۲۷/۰۶/۱۳۹۸ معاونت حقوقی رییس جمهور و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و در اجرای مواد (۸) و (۹)  قانون ثبت شرکت ها –مصوب ۱۳۱۰-و ماده (۱۳۵) قانون تجارت – مصوب ۱۳۱۱ و مواد (۵) و (۲۸۷) لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت –مصوب ۱۳۴۷ –تصویب کرد:

متن زیر به عنوان ماده (۳۶) به نظام نامه اجرای قانون ثبت شرکت ها –مصوب ۱۳۱۰-الحاق می شود:

ماده۳۶-تبدیل کلیه شرکت های موضوع ماده (۲۰) قانون تجارت – مصوب ۱۳۱۱-به یکدیگر مجاز است. نحوه تبدیل این شرکت ها به یکدیگر، به موجب دستورالعملی خواهد بود که ظرف سه ماه ، توسط معاونت حقوقی رییس جمهور با همکاری وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور تهیه می شود.

ضعیفمتوسطخوبخیلی خوبعالی
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code