موسسه خدمات حسابداری ارقام نگر آماده خدمات رسانی و مشاوره در زمینه خدمات حسابداری ، خدمات مالیاتی و مشاوره تامین اجتماعی به تمامی سازمان ها و شرکت های میباشد. برای مشاوره با ما در ارتباط باشید.
بخشودگی ماده 143 شرکتهای بورسی

بخشودگی ماده ۱۴۳ شرکتهای بورسی

بخشودگی ماده 143 شرکتهای بورسی

بخشودگی ماده ۱۴۳ شرکتهای بورسی

تأئیدیه شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس و نیز بورس کالا موضوع بخشودگی مقرر در ماده ۱۴۳ قانون مالیاتهای مستقیم ( بخشودگی ماده ۱۴۳ شرکتهای بورسی )

 پیرو بخشنامه های منتهی به شماره ۵۵/۹۸/۲۳۰ مورخ  ۲۵/۰۶/۱۳۹۸ به منظور  اعمال  موضوع ماده ۱۴۳ قانون مالیاتهای مستقیم ، به پیوست تعداد دو برگ فهرست مربوط به ۴۹ مورد تاییدیه شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس و یک برگ فهرست مربوط به ۵ مورد تاییدیه کالاهای پذیرفته شده در بورس کالا از تاریخ ۱۶/۰۶/۱۳۹۸ لغایت ۱۷/۰۷/۱۳۹۸ مربوط به دوره های مالی مندرج در فهرست مذکور موضوع پیوست نامه شماره ۵۵۲۴۷/۱۲۲ مورخ ۲۰/۰۷/۱۳۹۸ سازمان بورس و اوراق بهادار ارسال می گردد. همچنین حسب اعلام سازمان مزبور ، ردیف شماره یک جدول بورس کالا در نامه شماره ۵۳۹۱۰/۱۲۲ مورخ ۲۰/۰۶/۱۳۹۸ (پیوست بخشنامه صدرالذکر ) مربوط به بورس کالای پالایش نفت تهران به شناسه ملی ۱۰۱۰۱۸۷۴۶۴۰ می باشد.

مقتضی است ادارات امور مالیاتی با عنایت به لیست های پیوست و تائیدیه های مربوط وفق مقررات اقدام نمایند. بدیهی است سایر موارد نیز به محض دریافت متعاقباً ارسال خواهد شد.

 

دانلود بخشنامه ماده ۱۴۳ شرکتهای بورسی

ضعیفمتوسطخوبخیلی خوبعالی
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code