موسسه خدمات حسابداری ارقام نگر آماده خدمات رسانی و مشاوره در زمینه خدمات حسابداری ، خدمات مالیاتی و مشاوره تامین اجتماعی به تمامی سازمان ها و شرکت های میباشد. برای مشاوره با ما در ارتباط باشید.

اصلاح معاملات فصلی سال 1396

اصلاح معاملات فصلی سال 1396

اصلاح معاملات فصلی سال ۱۳۹۶

اصلاح معاملات فصلی سال 1396

ابلاغیه مورخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ مدیرکل امور هماهنگی و اجرایی طرح جامع مالیاتی عنوان رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران /  مدیران کل امور مالیاتی استان ها در خصوص اصلاح معاملات فصلی سال ۱۳۹۶

سرفصل های قابل ویرایش سال عملکرد ۹۶ در سامانه ویرایش و استخراج اطلاعات صورت معاملات مودیان مالیاتی

باتوجه به تغییرات گسترده سامانه دریافت اطلاعات صورت معاملات مودیان مالیاتی در سال عملکرد  ۱۳۹۶ ، سامانه ویرایش اطلاعات جهت عملکرد  ۱۳۹۶ با هماهنگی دفتر اطلاعات مالیاتی ، مجددا بازنویسی گردیده و در حال تکمیل می باشد.

در اینصورت امکان ویرایش اطلاعات صورت معاملات مودیان مالیاتی برای سال عملکرد ۹۶ در سر فصل های ورود اطلاعات فروش ( از تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۳۰) ، ورود اطلاعات خرید ( از تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ ) ، اطلاعات پیمانکار در پیمان های بلند مدت ( از تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ ) ، اطلاعات کارفرما در پیمان های بلند مدت ( از تاریخ ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ ) ، ورورد اطلاعات صادرات /  فروش به شخص خارجی ( از تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ ) و اجاره (از تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ) در سامانه ویرایش و استخراج صورت معاملات مودیان مالیاتی برای سال عملکرد ۶ فراهم آمده است .

امکان اصلاح معاملات فصلی سال ۱۳۹۶ برای  سرفصل های حق العمل کاری و گزارش فعالیت های ساخت وفروش املاک نیز در آینده نزدیک به وجود خواهد آمد.

شایان ذکر است امکان ویرایش سال و فصل برای سرفصل هایی که در آن  ها تاریخ قرارداد الزامی نیوده و تاریخ صورت حساب در هیچ کدام از رکوردهای مربوط به آن سرفصل تکمیل نشده باشدنیز برای ویرایش از فصول و سال عملکرد ۹۶ به فصول و سال عملکرد ۹۶ یا ۹۷ ( از تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۱۵) فراهم آمده است.

ضعیفمتوسطخوبخیلی خوبعالی
Loading...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 3 = 2