موسسه خدمات حسابداری ارقام نگر آماده خدمات رسانی و مشاوره در زمینه خدمات حسابداری ، خدمات مالیاتی و مشاوره تامین اجتماعی به تمامی سازمان ها و شرکت های میباشد. برای مشاوره با ما در ارتباط باشید.
اصلاح معاملات فصلی سال 1396

اصلاح معاملات فصلی سال ۱۳۹۶

اصلاح معاملات فصلی سال 1396

ابلاغیه مورخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ مدیرکل امور هماهنگی و اجرایی طرح جامع مالیاتی عنوان رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران /  مدیران کل امور مالیاتی استان ها در خصوص اصلاح معاملات فصلی سال ۱۳۹۶

سرفصل های قابل ویرایش سال عملکرد ۹۶ در سامانه ویرایش و استخراج اطلاعات صورت معاملات مودیان مالیاتی

باتوجه به تغییرات گسترده سامانه دریافت اطلاعات صورت معاملات مودیان مالیاتی در سال عملکرد  ۱۳۹۶ ، سامانه ویرایش اطلاعات جهت عملکرد  ۱۳۹۶ با هماهنگی دفتر اطلاعات مالیاتی ، مجددا بازنویسی گردیده و در حال تکمیل می باشد.

در اینصورت امکان ویرایش اطلاعات صورت معاملات مودیان مالیاتی برای سال عملکرد ۹۶ در سر فصل های ورود اطلاعات فروش ( از تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۳۰) ، ورود اطلاعات خرید ( از تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ ) ، اطلاعات پیمانکار در پیمان های بلند مدت ( از تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ ) ، اطلاعات کارفرما در پیمان های بلند مدت ( از تاریخ ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ ) ، ورورد اطلاعات صادرات /  فروش به شخص خارجی ( از تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ ) و اجاره (از تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ) در سامانه ویرایش و استخراج صورت معاملات مودیان مالیاتی برای سال عملکرد ۶ فراهم آمده است .

امکان اصلاح معاملات فصلی سال ۱۳۹۶ برای  سرفصل های حق العمل کاری و گزارش فعالیت های ساخت وفروش املاک نیز در آینده نزدیک به وجود خواهد آمد.

شایان ذکر است امکان ویرایش سال و فصل برای سرفصل هایی که در آن  ها تاریخ قرارداد الزامی نیوده و تاریخ صورت حساب در هیچ کدام از رکوردهای مربوط به آن سرفصل تکمیل نشده باشدنیز برای ویرایش از فصول و سال عملکرد ۹۶ به فصول و سال عملکرد ۹۶ یا ۹۷ ( از تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۱۵) فراهم آمده است.

ضعیفمتوسطخوبخیلی خوبعالی
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code